Krby
Kotly
Krbové vložky
Vykurovacie rohože
Infrapanely
Termostaty
SYME WIFI WHITE
Zoznam produktov » Termostaty
Množstvo:

Intuitívne užívateľské rozhranie BVF SYME je vhodným riešením pre všetky inteligentné mobilné telefóny. Aplikácia je dostupné pre iOS a Android zariadenia . V užívateľskom rozhraní si jednoducho viete pomenovať jednotlivé miestnosti a priradiť k nim vlasné fotografie. Môžete sledovať aktuálnu teplotu a meniť ju podľa Vášho životného cyklu. So systémom BVF SYME získate jedinečný inteligentný prístup pre všetky termostaty cez Vaše smartfóny.

 
A termosztát beépített 16A-es relével és külső (padló) szenzorral rendelkezik. Grafikus magyar nyelvű kezelőfelülete minden eddiginél felhasználóbarátabb. A magas fényerejű LCD kijelző használata után elsötétül,érintése újra aktívvá válik. A fűtésrendszer programozása többé nem kódok és jelek halmaza.
 
Termostat BVF SYME spína 16A relé. Vďaka Slovenskému  užívateľskému rozhraniu je nastavovanie oveľa intuitívnejšie ako inokedy. Programovanie termostatov už nie je len sada kódov a znakov.
 
Vďaka precíznemu vyhotoveniu dosahuje termostat mimoriadne presné teplotné údaje. Moderné softvérové technológie a kombinácie NTC senzor eliminujú teplotné rozdiely (napr. slnečné žiarenie atď.).
 
 

Technické údaje:

 
Maximálna záťaž:
16A / 3600W
Farba:
Biela / Strieborná
Rozmer:
1290mm x 890mm
Predný panel:
Vymeniteľný akrilový a strieborný
Montážna krabica:
Ø 65mm, hĺbka min. 55mm (KPR 68)
Snímač:
Dvojitý NTC
Možnosti programovania:
Týždenne 5/1/1; denne 4 cykly

Aplikácie:
iOS a ANDROID

 

 


Cena: 132 €
Množstvo:
WWW.INFRACALEO.SK   | |   WWW.LACNEPODLAHOVEKURENIE-CALEO.SK   | |   WWW.NETREKLAMY.SK