Krby
Kotly
Krbové vložky
Vykurovacie rohože
Infrapanely
Termostaty
Množstvo:

Ležatá krbová vložka s rovným sklom a centrálnym prívodom vzduchu. Regulovatelný výkon krbovej vložky je 4-14 kW.


Dnes sa kozubové vložky Romotop Dynamic už piaty rok tešia veľkej obľube našich zákazníkov. Prinášajú do domovov teplo, pohodu a v neposlednom rade vďaka vysokej účinnosti spaľovania nemalé finančné úspory. Palivom je rýdzo ekologické drevo alebo drevené brikety.
Prednosťou kozubových vložiek Dynamic je veľký rozsah tepelného výkonu, takmer bezprašná prevádzka a šetrný postoj k prostrediu, v ktorom žijeme a vyrastajú v ňom naše deti. Sú vyrobené v kombinácii oceľového plechu (typu CORTEN) a kvalitnej liatiny. Ich kúrenisko je pritom chránené šamotovou komorou, ktorá udržuje stálu a vysokú teplotu horenia dôležitú pre kvalitné spaľovanie a nízke emisie CO v spalinách.
Všetky varianty kozubových vložiek Dynamic radu KV025 a KV075 znášajú vďaka špeciálnej konštrukcii vysoké tepelné zaťaženie a dokážu byť plnohodnotným zdrojom energie pre dlhodobo sálajúce kachľové pece, hypokausty. Rovnako dobre však poslúžia v obyčajnom konvekčnom krbe s rozvodmi teplého vzduchu po celom dome.
Rad nových krbových vložiek KV055 s výsuvným otváraním sú vložky predovšetkým dizajnové. Sú určené výhradne na konvekčnú prevádzku, kde však môžu byť zdrojom energie pre teplovzdušné rozvody a zároveň nabíjať akumulačné opláštenie krbu.
Všetky kozubové vložky Romotop majú možnosť napojenia CPV (centrálneho prívodu vzduchu) pre prísun externého vzduchu na spaľovanie. CPV umožňuje privádzať do spaľovacej krbovej komory vzduch na horenie z exteriérov, predsiení, či technických miestností. Takto vybavené krbové kachle a vložky nie sú závislé od množstva vzduchu vo vykurovanom interiéri, neodoberajú mu energiu, jeho prirodzenú vlhkosť a kyslík. Prispievajú tak k udržaniu príjemnej klímy našich domovov a sú veľmi vhodné i na stavby krbov v nízkoenergetických domoch.


Výška 1100 mm
Šírka 693 mm
Hĺbka 494 mm
Hmotnosť 180 kg
Objem vykurovaného priestoru 150-230 m3
Priemer dymovodu 180 mm
Priemerná spotreba dreva 3,2 kg/h
Regulovateľný výkon 4-14 kW
Ťah 10 Pa
Účinnosť 82%
 


Cena: 1764 €
Množstvo:
WWW.INFRACALEO.SK   | |   WWW.LACNEPODLAHOVEKURENIE-CALEO.SK   | |   WWW.NETREKLAMY.SK