Krby
Kotly
Krbové vložky
Vykurovacie rohože
Infrapanely
Termostaty
KV 025F 01
Zoznam produktov » Romotop
Množstvo:

Krbová vložka s výkonom 12 kW s centrálnym prívodom vzduchu.


Všetky kozubové vložky Romotop majú možnosť napojenia CPV (centrálneho prívodu vzduchu) pre prísun externého vzduchu na spaľovanie. CPV umožňuje privádzať do spaľovacej krbovej komory vzduch na horenie z exteriérov, predsiení, či technických miestností. Takto vybavené krbové kachle a vložky nie sú závislé od množstva vzduchu vo vykurovanom interiéri, neodoberajú mu energiu, jeho prirodzenú vlhkosť a kyslík. Prispievajú tak k udržaniu príjemnej klímy našich domovov a sú veľmi vhodné i na stavby krbov v nízkoenergetických domoch.
Dnes sa kozubové vložky Romotop Dynamic už piaty rok tešia veľkej obľube našich zákazníkov. Prinášajú do domovov teplo, pohodu a v neposlednom rade vďaka vysokej účinnosti spaľovania nemalé finančné úspory. Palivom je rýdzo ekologické drevo alebo drevené brikety.
Prednosťou kozubových vložiek Dynamic je veľký rozsah tepelného výkonu, takmer bezprašná prevádzka a šetrný postoj k prostrediu, v ktorom žijeme a vyrastajú v ňom naše deti. Sú vyrobené v kombinácii oceľového plechu (typu CORTEN) a kvalitnej liatiny. Ich kúrenisko je pritom chránené šamotovou komorou, ktorá udržuje stálu a vysokú teplotu horenia dôležitú pre kvalitné spaľovanie a nízke emisie CO v spalinách.
Všetky varianty kozubových vložiek Dynamic radu KV025 a KV075 znášajú vďaka špeciálnej konštrukcii vysoké tepelné zaťaženie a dokážu byť plnohodnotným zdrojom energie pre dlhodobo sálajúce kachľové pece, hypokausty. Rovnako dobre však poslúžia v obyčajnom konvekčnom krbe s rozvodmi teplého vzduchu po celom dome.
Rad nových krbových vložiek KV055 s výsuvným otváraním sú vložky predovšetkým dizajnové. Sú určené výhradne na konvekčnú prevádzku, kde však môžu byť zdrojom energie pre teplovzdušné rozvody a zároveň nabíjať akumulačné opláštenie krbu.


Výška 1087 mm
Šírka 460 mm
Hĺbka 522 mm
Hmotnosť 142 kg
Menovitý tepelný výkon 12 kW
Objem vykurovaného priestoru 150-200 m3
Priemer dymovodu 180 mm
Priemerná spotreba dreva 2,6 kg/h
Regulovateľný výkon 2-12 kW
Ťah 10 Pa
Účinnosť 80%
 


Cena: 1500 €
Množstvo:
WWW.INFRACALEO.SK   | |   WWW.LACNEPODLAHOVEKURENIE-CALEO.SK   | |   WWW.NETREKLAMY.SK